Redakcja:

tel. 22 764 88 40
redakcja@pxmanager.pl

Redaktor serwisu pxmanager.pl: 

Bartek Matusiak

Redaktor naszelna e-magazynu:

Urszula Łaskawiec
naczelna@pxmanager.pl

Adres do korespondencji:

UXON Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Z dopiskiem: "Patient Experience Manager"

Piszą i komentują: Lesław Skibiński, Adriana Przeszłowska, Barbara Walkiewicz-Cyrańska, Anita Czarnecka, Martyna Tarnawska, Daniel Nowocin. 

Redakcja nie zwraca materiałów niezamówionych, zastrzega sobie prawo redagowania nadesłanych tekstów, nie odpowiada za treści zamieszczanych reklam i ogłoszeń.

Reklama: reklama@pxmanager.pl
Prenumerata: hello@cxstore.pl

Wydawca:

UXON Sp. z o.o.
Grzybowska 87
00-844 Warszawa

Patient Experience Manager to pierwszy w Polsce e-magazyn o tematyce Patient Experience. W każdym numerze można znaleźć aktualne informacje z kraju i ze świata, opinie, komentarze, a także fachowe porady i warsztaty. Magazyn to lektura obowiązkowa dla przedsiębiorców, prezesów, dyrektorów działu marketingu i obsługi klienta, specjalistów ds. marketingu a także doradców marketingowych, czy strategicznych i oczywiście Patient Experience Managerów. Serwis pxmanager.pl to z kolei integralna część e-magazynu "Patient Experience Manager". Oprócz bieżących informacji i komentarzy (EDIT PAGE), można w nim znaleźć aktualne oferty pracy, przydatne narzędzia, czy informacje na temat szkoleń, kursów i konferencji branżowych. INSIGHT to zaś zamknięta platforma (dostępna wyłącznie dla prenumeratorów PREMIUM), gdzie publikowane są dodatkowe materiały premium, niepublikowane w serwisie i magazynie.